Vaillant

tit

 

gra

Žemė, oras ir vanduo yra natūralūs, iki šiol neišnaudoti šilumos šaltiniai. Siūlome Jums įsirengti vokišką firmos „Vaillant“ šilumos siurblį, kurio pagalba jūs galėsite panaudoti šią natūralią energiją savo būsto šildymui ir karšto vandens ruošimui. Siurblio veikimo principas paprastas. Jūsų sklype yra įrengiamas natūralios šilumos surinkėjas – kolektorius, kuris iš aplinkos surinktą šilumą perduoda šilumos siurbliui. Specialaus kompresoriaus pagalba, surinkta šiluma ženkliai padidinama ir tokiu būdu šildo jūsų namus ir ruošia reikalingą karšto vandens kiekį. Kadangi šiluma yra paimama iš aplinkos, sistemos eksploatacija yra nebrangi, o elektros energija naudojama tiktai šilumos surinkimo ir perdavimo procesui palaikyti.

 

Lauko kolektoriaus pasirinkimas:

 

Horizontalus kolektorius: Vertikalus kolektorius: Gruntinio vandens kolektorius:
horizon verti gruntinio
Horizontalus kolektorius yra labiausiai paplitęs šilumos surinkimo būdas. Jam reikia palyginti daug vietos, tačiau jo įrengimas yra vienas pigiausių. Be to horizontalų kolektorių galima pakloti ir į šalia jūsų sklypo esantį vandens telkinį. Vertikalus kolektorius yra pats patikimiausias būdas surinkti aplinkos šilumą o jo užimamas plotas yra labai mažas, nes šiluma yra surenkama iš gręžinio. Tačiau tokio kolektoriaus įrengimas yra pats brangiausias. Gruntinio vandens kolektorius yra alternatyva sklypams kuriuose ne giliau kaip 15 m gylyje yra gruntinio vandens. Šilumos siurbliai su tokiu kolektoriumi pasižymi ypač aukštais naudingo veikimo koeficientais, kurie siekia net 5,7.

 

„Vaillant geoTHERM“ šilumos siurbliai: „Vaillant geoSTOR” karšto vandens šildytuvai: „Vaillant allSTOR” akumuliacinės talpos:
116-45 kW galingumo šilumos siurbliai skirti visų tipų kolektoriams šildymui ir karšto vandens ruošimui. „Vaillant geoSTOR” karšto vandens šildytuvai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų visada aprūpins jūsų būstą reikiamu kiekiu karšto vandens. 300-1500 l akmuliacinės talpos skirtos išnaudoti žemesnį naktinį tarifą ir taip dar labiau sumažinti jūsų šildymo sąnaudas. Be to sistemos su akumuliacinėmis talpomis tarnauja žymiai ilgiau.
226-10 kW galingumo šilumos siurbliai skirti šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Su integruotu 175 l karšto vandens šildytuvu. Skirtas mažo ploto katilinėms 33 44

 

„Vaillant geoTHERM“ šilumos siurblių privalumai:

• pripažintas geriausiu Vokietijoje

• valdymo meniu – lietuvių kalba

• išsiskiria moderniu spiraliniu kompresoriumi, kuriam suteikiama 10 metų garantija • sklandus šilumos siurblio paleidimas („soft start“)

• tyliausiai rinkoje veikiantys šilumos siurbliai – skleidžiamo triukšmo lygis neviršija 50 dB

• turi lengvai valdomą, į lauko temperatūros svyravimus reaguojančią automatinę valdymo sistemą su skystųjų kristalų ekranu, įgalinančia ne tik lengvai valdyti šilumos ūkį, bet ir informuojančią apie nemokamai iš gamtos paimtos energijos kiekį,

• yra užpildyti aplinkos neteršiančiu ir jūsų sveikatai nepavojingu šaltnešiu R 407C,

• turi papildomą elektrinį teną, kurį pagal jūsų pageidavimą, galima išjungti arba nustatyti 2/4/6 kW veikimo režimu

• pasižymi elegantišku dizainu, tinkančiu įvairiam interjerui

• pagamintas Vokietijoje iš aukščiausios kokybės medžiagų

Galimybė pasirinkti „geoTHERM“ šilumos siurblį su šia papildoma įranga:

• pasyvia šaldymo funkcija, įgalinančia vasarą atvėsinti jūsų būstą (šilumos siurblys „geoTHERM

exclusive“)

• 175 litrų integruotu nerūdijančio plieno vandens šildytuvu, kuris aprūpins jus reikiamu kiekiu vandens ir sutaupys vietos katilinėje (šilumos siurbliai „geoTHERM exclusive“ ir „geoTHERM Plus“)